METPRIM Volley Radomsko

Facebook

Sponsor Tytularny

METPRIM Volley Radomsko wygrał z Resursą Łódź po emocjonującej walce!

Trzeci mecz w sezonie 2024/2025 seniorskiej drużyny z Radomska zakończył się zwycięstwem. Zawodnicy pokonali Boat Systems Resursa Łódź 3:1 po niezwykle wyrównanym spotkaniu.

W pierwszym secie meczu METPRIM Volley Radomsko zakończył partię z dziesięciopunktową przewagą nad drużyną z Łodzi. Zawodnicy pokazali stabilną i niezwykle mocną dyspozycję, zdobywając punkty nie tylko w ataku, ale także bezpośrednio z zagrywek. Nic nie zapowiadało, że dalsza część spotkania będzie obfitować w tak ogromne emocje.

W drugi set gospodarze weszli pewnie, szybko doprowadzając do pięciopunktowej przewagi nad łodzianami. Później walka toczyła się praktycznie punkt za punkt, jednak przy stanie 24:21 zawodnicy z Łodzi przełamali gospodarzy, ostatecznie kończąc partię wynikiem 24:26 i doprowadzając do remisu w setach.

Trzecia część spotkania była niezwykle wyrównana – obie drużyny pokazywały swoje największe atuty, co doprowadziło do gry na przewagi. W końcówce to drużyna z Radomska okazała się lepsza i wygrała 30:28.

Ostatni set tylko potwierdził wysoki i wyrównany poziom meczu. Chociaż w pewnym momencie wydawało się, że wynik rozstrzygnie się dopiero w tie-breaku, po konsekwentnych zagrywkach Konrada Pieszki METPRIM Volley Radomsko doprowadził do remisu, a ostatecznie pokonał Boat Resursę Łódź 25:23, dopisując komplet punktów do tabeli ligowej.

MVP spotkania został przyjmujący METPRIM Volley Radomsko Dawid Zając (7).

Oprócz emocji na boisku nie brakowało ich również na wypełnionych kibicami trybunach. Doping był widoczny i słyszalny zarówno z sektoru gospodarzy, jak i gości z Łodzi.