Klub Sportowy

METPRIM Volley Radomsko

Sponsor Tytularny

O Klubie

Klub Sportowy Volley Radomsko powstał w 2020 roku. Wychodząc naprzeciw młodzieży oraz dorosłym mieszkańcom naszego regionu, postanowiliśmy dać im radość w postaci oglądania oraz trenowania tej pięknej dyscypliny sportu.

Naszym priorytetem jest zapewnienie optymalnych warunków treningowych oraz meczowych dla wszystkich grup trenujących w klubie. Naszym celem jest doprowadzenie zespołu do najwyższej kategorii  rozgrywkowej jaką jest Plus Liga. Stworzenie Akademii Siatkówki Klubu Sportowego Volley Radomsko.

Powstanie klas sportowych pod patronatem „Volley Radomsko”. Podpisanie stosownych umów współpracy ze szkołami w mieście Radomsko, Gminie Radomsko oraz powiecie. Zorganizowanie Młodego Klubu Kibica dla najmłodszych kibiców naszego klubu. Prowadzony przez wykwalifikowanych animatorów. Przetworzenie meczu siatkarskiego w wielkie rodzinne święto siatkarskie.

Zakładamy, że nasz klub będzie klubem który łączy pokolenia. Dlatego zaprosimy wszystkie możliwe stowarzyszenia do współpracy dla dobra naszego i całego społeczeństwa Radomszczańskiego. Będziemy jedną wielką siatkarską drużyną z którą, każdy mieszkaniec miasta, gminy i powiatu będzie się chciał identyfikować. Nasze działania skierujemy przede wszystkim do młodzieży szkolnej. Będziemy chcieli szkolić młodzież we wszystkich kategoriach wiekowych. Począwszy od mini siatkówki, młodzików, kadetów, juniorów i na seniorach skończywszy.

Nasi Sponsorzy