Facebook

Sponsor Tytularny

Ogólnopolski Turniej Juniorów 2024 – 2 edycja

Kolejne wielkie siatkarskie wydarzenie za nami 💣💪💣.

Druga edycja Ogólnopolskiego Turnieju Juniorów w piłkę siatkową odbyła się w dniu 6 października 2024 r. 💪🏐. Sześć drużyn, dwie grupy i granie od rana do wieczora💣🔥. Dla uczestników przygotowane zostało kilka atrakcji – od konkursów, po wybór najlepszej drużyny 💙🏐💙. Wszystko to dzięki Województwo Łódzkie👊 oraz #ORLEN @grupaorlen – sponsorowi Akademii Volley Radomsko.

EKS Skra Bełchatów zwycięzcą Ogólnopolskiego Turnieju Juniorów w piłkę siatkową 🏆🥇. Skra w finale pokonała zespół MKS Bzura Ozorków 2-0.

W meczu o trzecie miejsce Norwid Częstochowa zwyciężył z Hetmanem Włoszczowa 2-0, a o miejsce piąte nasi juniorzy – po bardzo ciekawym meczu – przegrali z UKS As Zduńska Wola 2-1.

🏆 METPRIM KS Volley Radomsko.

Najlepszym duetem w konkursie „słodki duet” okazali się zawodnicy UKS As Zduńska Wola – Szymon Bekalarczyk i Franek Michalski, pokonując w finale duet z Ozorkowa👌🏆. Wszyscy uczestnicy turnieju ( z rąk starosty radomszczańskiego – Łukasz Więcek ) zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, a najlepsi zawodnicy oraz najlepsze drużyny zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi oraz pamiątkowymi statuetkami.

Mamy nadzieję, że nasz turniej zostanie na długo w Waszej pamięci🤔. Dziękujemy Województwo Łódzkie za wsparcie w organizacji tak dużego przedsięwzięcia