METPRIM Volley Radomsko

Facebook

Sponsor Tytularny

Przegrana na wyjeździe z AZS

Niestety, siódma porażka stała się faktem. Pierwszy set to znowu pogoń za straconymi punktami na początku spotkania. Przegrywamy 22:25. Druga odsłona dla nas, bardzo dobre zagrywki, bloki i w końcówce przewaga i mamy to. Niestety 3 set to powtórka z pierwszego seta – popełniamy błędy w końcówce. Czwarty set był formalnością – gospodarze szli na fali i po meczu. Ciężko nam idzie w tym sezonie, ale nie ma możliwości, aby się poddać. Dla tych fantastycznych kibiców gra się do samego końca. Dziękujemy Wam za fantastyczne wsparcie i doping.

Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – METPRIM Volley Radomsko 3-1(25-22) (23-25) (25-22) (25-16).

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Janek Pogłodziński. Nasz nowy zawodnik.