Klub Sportowy

METPRIM Volley Radomsko

Facebook

Sponsor Tytularny

Grupa ELcar zostaje z nami na kolejny sezon.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza praca zdobywa serca najlepszych firm na rynku.

Grupa Elcar to grupa, w skład której wchodzą: Przychodnia Medycyny Pracy, Pracownia Badań Psychologicznych, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, warsztat samochodowy, wypożyczania samochodów oraz rzeczoznawca samochodowy.

Szkoła jazdy eLcar to najczęściej wybierana szkoła jazdy w Radomsku, gdzie można odbyć kompleksowe szkolenie, które przygotuje Was do poruszania się po drodze: zarówno w celach prywatnych (samochodów osobowy, motocykl, skuter), jak i w celach zawodowych (ciężarówka, ciężarówka z przyczepą, autobus). Nowością w Szkole jazdy eLcar są szkolenia UDT oraz ADR, co pozwala również na kompleksową obsługę klientów biznesowych.

W skład Grupy Elcar wchodzi też Przychodnia Medycyny Pracy świadcząca usługi kierowcom zawodowym oraz operatorom urządzeń, a także badania dla kierowców (wszystkie kategorie prawa jazdy); profilaktyczne i okresowe badania pracowników ( m.in. pracowników biurowych, przedstawicieli handlowych, osób obsługujących wózki widłowe i wielu innych).

Firma zachęca też do skorzystania z usług warsztatu samochodowego, stacji kontroli pojazdów, rzeczoznawcy samochodowego i wypożyczalni samochodów. Kontakt: ul. Narutowicza 59, 97-500 Radomsko, tel. 733 386 904.

więcej o naszym Sponsorze na Stronie

Dodaj komentarz

Nasi Sponsorzy