METPRIM Volley Radomsko

Facebook

Sponsor Tytularny

Mamy to! Wygrywamy rundę zasadniczą w sezonie 2022/2023.

11 marca 2023 roku przechodzi do historii siatkówki w Radomsku. W tym dniu o godzinie 19.00 rozpoczęliśmy ostatnie spotkanie w III lidze siatkówki w sezonie 2022/2023. Mecz zaczął się od przewagi gości, którzy po bardzo dobrych zagrywkach i blokach odskoczyli na kilka punktów. To wystarczyło aby pierwszego seta wygrać spokojnie do 20. Drugi set od początku zapowiadał się dobrze dla naszej drużyny. I tak tez się stało ponownie wygraliśmy tym razem do 19. Musieliśmy wygrać 3 do 0 aby finały wojewódzkie odbyły się w Radomsku. Cel był prosty wygrać trzeciego seta. Jednak Skra II nie dawała za wygraną i utrzymywał się do pewnego momentu remis. Jednak nasi chłopcy szybko wyszli na prowadzenie i cały mecz zakończył się pewna wygraną 3:0. Należy zaznaczyć, że na mecz do Bełchatowa przyjechało z Radomska ponad 100 kibiców, którzy nie zawiedli i zrobili ogromny doping.

Wygrywamy 3-0: (25-20); (25-19); (25-20) i finały gramy w Radomsku. Dziękujemy naszym kibicom. To, co zrobiliście na hali, to było mistrzostwo świata