METPRIM Volley Radomsko

Facebook

Sponsor Tytularny

Mecz na szczycie 3 ligi – wygrywamy z liderem.

To było bardzo ważne zwycięstwo. Po zaciętym pojedynku nasi siatkarze pokonali w sobotę, 7 grudnia, lidera III ligi Volley Team Żychlin! 5-cio setowy mecz przyniósł wiele emocji i trzymał w napięciu do ostatniego zagrania. Zwycięzcę meczu wyłonił dopiero tie break, w którym siatkarze METPRIM Volley Radomsko pokazali klasę.

Pierwszy set zakończył się pewną wygraną gospodarzy 25:18 i wszystko wskazywało na to, że drugi set też będzie pod dyktando naszych zawodników. Jak się okazało w drugim secie musieliśmy uznać wyższość Volley Team Żychlin i set przegrany do 18 (18:25). Trzeci set to ponowna przewaga gości, którzy niesieni dopingiem swoich kibiców ponownie wygrali do 18 (18:25). Jednak czwarta odsłona meczu gdzie do ataku ruszyli nasi siatkarze okazała się bardzo dobra dla naszego zespołu i wygraliśmy 25:21.

W ostatnim, piątym secie, METPRIM Volley Radomsko nie dał szans liderowi, wygrywając seta 15:8. Dopisujemy sobie po tym meczu 2 punkty, natomiast 1 punkt jedzie do Żychlina, który zachowuje pierwsze miejsce w tabeli III ligi.