METPRIM Volley Radomsko

Facebook

Sponsor Tytularny

METPRIM Volley Radomsko lepszy od Kasztelana

Ostatnia kolejka spotkań w rozgrywkach trzeciej ligi zafundowała nam nie lada emocje. Nasz zespół gościł we własnej hali spadkowicza z drugiej ligi zespół Madej-Bud Kasztelan Rozprza. Tak jak się spodziewaliśmy, mecz dostarczył nam mnóstwo atrakcji sportowych. Po pięciosetowym pojedynku nasi siatkarze sprawili sobie i swoim kibicom miłą niespodziankę, wygrywając z wyżej notowanym rywalem 3:2. Pierwsza partia spotkania padła łupem Kasztelana. Następne dwa sety kolejno do 21. i do 22. wygrał nasz zespół. Niestety, w kolejnym secie ponownie górą byli goście, tym samym doprowadzając do tie-breaka. Nasz zespół, niesiony dopingiem fantastycznych kibiców, w piątej partii nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa i tym samym odniósł pierwsze historyczne zwycięstwo we własnej hali. Atmosfera podczas meczu, stworzona przez kibiców, przerosła nasze oczekiwania.

Dorosłym towarzyszyły dzieci z Akademii Volley Radomsko. Najpierw wyprowadziły siatkarzy na boisko, później dzielnie kibicowały swojej drużynie. Nie zawiodły także biorąc aktywny udział w licznych konkursach z nagrodami przeznaczonymi właśnie dla kibiców.

Następny mecz rozegramy 27 listopada o godzinie 16 z zespołem SMS PZPS III Spała,

METPRIM Volley Radomsko wystąpił w składzie: Piotr Chmielewski, Dominik Machnik, Jarosław Pytka, Grzegorz Łukasiński, Michał Chojka, Paweł Rzeźniczak, Rafał Wróblewski, Tomasz Szczęsny, Przemysław Musiał, Kamil Gąsiorowski, Tomasz Wodecki, Sylwester Kukulski, Rafał Tatara