METPRIM Volley Radomsko

Facebook

Sponsor Tytularny

Przegrywamy z Gubinem

Przegrywamy kolejny mecz w 2 lidze PZPS. Tym razem jednak było blisko. Troszkę brakło sportowego szczęścia. Pierwszy set był dośc pewnie wygrany przez gości. Musieliśmy gonić wynik, ponieważ początek seta to znowu nasze błędy w odbiorze i zagrywce. Drugi set to nasze prowadzenie w końcówce 23 do 21, ale to goście wygrywają 25 do 23. Trzeci set to nasz popis gry, w końcu mamy seta na naszym terenie. Niestety 4 set to znowu błędy w końcówce. Będziemy walczyć do samego końca, aż zgasimy czerwoną latarnię w lidze. Dziękujemy serdecznie naszym kibicom. Bez Waszego wsparcia to nie to samo. Zapominamy o tym meczu i już jesteśmy myślami za tydzień, w Częstochowie.

Na meczu gościliśmy Michała Bąkiewicza, który wylicytował koszulkę i przekazał na cel charytatywny kwotę wylicytowaną na naszej aukcji FB.

METPRIM Volley RadomskoMLKS Iwaniccy Gubin 1-3 (20-25); (23-25); (25-17); (22-25).