METPRIM Volley Radomsko

Facebook

Sponsor Tytularny

Zwycięstwo w Ozorkowie.

Wyjazd do Ozorkowa okazał się bardzo udany dla naszej drużyny. Pierwszy set rozpoczął się od przewagi gospodarzy, którzy prowadzili na początku spotkania 6:1. Po kilku mocnych zagrywkach naszych zawodników przewaga Ozorkowa zaczęła maleć i w końcówce seta METPRIM doprowadził do remisu 22:22. Rozpoczęła się decydująca faza seta i tutaj lepsi okazali się nasi chłopcy, którzy wygrali tego seta 25:23. Drugi set to już przewaga siatkarzy z Radomska, którzy po doskonałych zagrywkach, efektowych obronach i mocnych „zbiciach” zwyciężyli w drugiej odsłonie 25:18. Trzeci set rozpoczął się od prowadzenia 6:0 dla METPRIM Volley Radomsko. Ostatecznie Radomszczanie kontrolowali przebieg meczu i wygrali efektownie 3 partię 25:16. Fantastyczna gra i efektowne zwycięstwo – tak można podsumować nasz wyjazd Do Ozorkowa.
MKS Bzura Ozorków – METPRIM Volley Radomsko 0-3 (23-25); (18-25); (16-25).