METPRIM Volley Radomsko

Facebook

Sponsor Tytularny

Mecz w Zduńskiej Woli za 3 punkty.

Zduńska Wola zdobyta. Zwycięstwo w Zduńskiej Woli z miejscowym UKS AS, pozwoliło naszej drużynie objąć fotel lidera w III lidze siatkówki.

Mecz rozpoczął się dość równym tempem. Obie drużyny zdobywały punkty do momentu gdy zrobiło się 12 do 10 dla METPRIM. Tej przewagi w pierwszym secie już nie oddaliśmy i pewnie wygraliśmy do 18. Drugi set to zryw drużyny UKS AS i momentami to Gospodarze byli na prowadzeniu. Jednak końcówka seta należała do naszych siatkarzy (25-23). Trzecia odsłona to już zdecydowana przewaga naszego zespołu gdzie po udanych zagrywkach i mocnych atakach wygrywamy do 16. Brawo dla drużyny i Trenera.

UKS AS Zduńska Wola – METPRIM Volley Radomsko – 0 -3: (18-25); (23-25); (16-25).