METPRIM Volley Radomsko

Facebook

Sponsor Tytularny

Wizyta w Skierniewicach – mecz charytatywny dla Natalii.

W dniu 19 lutego 2023 r. uczestniczyliśmy w charytatywnym meczu pomiędzy Skierniewickim Węglem wspomaganym przez siatkarzy i gwiazdy skierniewickiej ligi siatkowej a METPRIM Volley Radomsko. W drużynie gości grał wiceminister rolnictwa, Krzysztof Ciecióra, patron honorowy tego sportowego wydarzenia. Sportowa walka była zacięta do ostatniej minuty oraz ostatniego sędziowskiego gwizdka. Ostatecznie nasza drużyna okazała się niepokonana i wygrała 4:1. Jednak to nie wynik był najważniejszy w tej rozgrywce. Obu drużynom, organizatorom oraz publiczności przyświecał jeden cel – wsparcie dla Natalii Karkucińskiej. Nastolatka pierwszego dnia ubiegłorocznych wakacji, kiedy jechała na rowerze została potrącona przez samochód. Przed Natalią kosztowna rehabilitacja, dlatego organizowane są zbiórki społeczne oraz wydarzenia charytatywne, podczas których zbierane są pieniądze na leczenie młodej skierniewiczanki.

W przerwach meczu odbyły się licytacje. Do wylicytowania wystawione zostały między innymi koszulka z autografem Otylii Jędrzejczak, pióro w skórzanym etui, spinki do koszuli czy zestawy filiżanek. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, kibicom za fantastyczny doping i przyjęcie.

MVP spotkania został Wojtek Jagielski – brawo!!

Puchar Ministra Krzysztof Ciecióra jedzie do Radomska.